Resurse umane

Catedra de limba și literatura română:

CORMOŞ GEANINA;
MOTROC GEORGE;

Catedra de limba engleză:

MIHĂESCU ANA MĂDĂLINA;
COTIGĂ MIHAELA NARCISA;

Catedra de limba franceză:

BUICĂ CRISTINA TEODORA;
STĂNCESCU NICOLETA;

Catedra de matematică:

MICUŢ MARIA MELANIA;
NĂSTĂSOIU VIOLETA;
STOICA CLAUDIA RODICA;

Catedra de TIC/ informatică:

ECKSTEIN-ZSEHRANSZKY ROBERT-ALEXANDRU
MIRONESCU VALERIU;

Catedra de fizică:

JICMON GABRIELA;
SELETCHI EMILIA-DANA;

Catedra de biologie:

STÎNGACIU ELENA;

Catedra de chimie:

NEGREANU CARMEN;

Catedra de istorie:

POPESCU ELINOR-DANUSIA;

Catedra de științe socio-umane:

POPA SERGIU-AURELIAN;
NICULAE DANIELA;

Catedra de religie:

COJOCARU ELISABETA;

Catedra de geografie:

IONESCU ROXANA-MIOARA;

Catedra de educație fizică și sport:

IONIŢĂ CONSTANŢA;

Catedra de inginerie mecanică:

BUTEANU CARMEN-LUMINIŢA;
FARCAȘ RADU GHEORGHE;
MIHĂILESCU DOINA-VICTORIA;
NICOLOF VALI-IFIGENIA (Director adjunct);
PIŞLEAGĂ FLORINA-DANIELA;

Catedra de protecția mediului:

BALEA ADELA-MIHAELA;
SLĂVILĂ CORNELIA-NICOLETA;

Catedra de inginerie în transporturi:

MIRONESCU LORETA-CAMELIA;
VĂDUVA AURELIA (Director);

Catedra de inginerie electrotehnică/ electromecanică:

GHEORGHE MIHAELA;
RUSU DIANA;
SUCIU LIVIA MARINA;

Maistru mecanic:

CĂLIN MARIAN;
PETRE EUGEN;

Maistru electrotehnică/ electromecanică:

MURGU PETRICĂ-DORU;

Personal didactic auxiliar:

ANGERU IULIA (Tehnician);
CODRU ADRIAN-GABRIEL (Analist programator);
MUSTĂȚEA VALENTINA (Secretar);
MIJA CONSTANȚA (Administrator de patrimoniu);
ŞTEFAN ANETA (Administrator financiar);
OPRIȘ DOINA (Secretar șef);
PAVEL ECATERINA (Analist programator);
RUCĂREANU VIORICA (Bibliotecar);

Personal nedidactic:

BACIU NINEL (Portar);
BECHEANU PETRE (Portar);
URSEA CONSTANTIN (Portar);
GUȚĂ C. CONSTANTIN (Portar);
CONSTANTIN CONSTANDACHE (Muncitor);
STĂVRICA MIHAIL (Muncitor);
BRĂTAN ANIȘOARA (Îngrijitor);
IACOB CONSTANTINA (Îngrijitor);
PÎRVU LUMINIȚA (Îngrijitor);

Show Buttons
Hide Buttons